Kurumsal

Perla Dental

VİZYONUMUZ

 

 

  • Hasta memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektörümüzde lider bir kuruluş olmak,
  • Hasta güvenliğini ön planda tutan. Etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanarak üst düzeyde sağlık hizmetlerini, uygun ekonomik koşullarda sağlamak,

MİSYONUMUZ

 

 

  • Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimizden daha çok insanın faydalanabilmesini sağlamak,
  • İnsani ve vicdani değerlerimizden asla taviz vermemek,
  • Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri sunmak,
  • İnsanlığın sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamasına aracılık etmek, Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde hastalarımıza, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

‘Sağlıklı Dişler, Neşeli Gülüşler ‘ dileriz. Perla Dental

Perla Dental Ne Yapıyor ?

Dental-İmplant uygulamaları, gülüş tasarımı, çene-eklem rahatsızlıkları, diş çürükleri ve diş eti hastalıkları, laser ile tedavi, diş beyazlatma, zirkonyum diş kaplama, diş dolgusu, kanal tedavisi, ortodonti. Gibi birçok konuda son teknolojiyi takip eden cihazlarıyla tedavi veren Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri. Diş hekiminden korkan çocukların ve engelli hastaların diş tedavilerini de genel anestezi altında gerçekleştiriyor.

Tüm kliniklerinde toplamda 15 uzman hekimi ve 32 personeli. Yirmi iki tedavi odası, görüntüleme merkezleri, çocuk bekleme odaları, oyun alanları, sterilizasyon odaları ve Lara Şube de yer alan Laboratuvarı ile siz danışanlarına sıcak ve konforlu bir ortam sağlıyor.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinde en iyi sağlık hizmeti. Bilgi, deneyimli personel, tek kullanımlık kaliteli malzeme ve otoklav cihazlarıyla sterilizasyon ve dezenfeksiyon mevzuatlarına uygun bir ortamda veriliyor.

Bu güne kadar yaklaşık kırk bin yerli ve beş bin yabancı hastaya hizmet veren Perla, her yaş grubuna her türlü ağız, diş ve çene sağlığı konusunda kusursuz hizmet vermeye ve kalıcı çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Merkez Şube gün içerisinde gelemeyen hastalarımız için Pazar günü hariç 6 gün 23:00’a kadar açıktır. Randevu almak, ağız ve diş sağlığınız ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için polikliniklerimizden uzman hekimlerimizden oluşan kadromuza ulaşabilirsiniz.

Randevu zamanları, hastalarımızı arayarak ve sms yoluyla bilgilendiriyoruz. Ağız ve diş sağlığımız için erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu hatırlatır ve yılda en az iki. Kez diş hekimine muayene olmanız gerektiğini unutmamanızı rica ederiz.

Başa dön
tr_TRTurkish