Perla Merkez
+90 242 323 22 88
FacebookİnstagramYoutube
Perla Fener Şube
+90 242 322 42 33
FacebookİnstagramYoutube

Ne Yapıyoruz ? Perla İletişim

Perla İletişim , Dental-İmplant uygulamaları, gülüş tasarımı, çene-eklem rahatsızlıkları, diş çürükleri ve diş eti hastalıkları, laser ile tedavi, diş beyazlatma, zirkonyum diş kaplama, diş dolgusu, kanal tedavisi, ortodonti. Gibi birçok konuda son teknolojiyi takip eden cihazlarıyla tedavi veren Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri. Diş hekiminden korkan çocukların ve engelli hastaların diş tedavilerini de genel anestezi altında gerçekleştiriyor.

Tüm kliniklerinde toplamda 15 uzman hekimi ve 32 personeli. Yirmi iki tedavi odası, görüntüleme merkezleri, çocuk bekleme odaları, oyun alanları, sterilizasyon odaları ve Lara Şube de yer alan Laboratuvarı ile siz danışanlarına sıcak ve konforlu bir ortam sağlıyor.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinde en iyi sağlık hizmeti. Bilgi, deneyimli personel, tek kullanımlık kaliteli malzeme ve otoklav cihazlarıyla sterilizasyon ve dezenfeksiyon mevzuatlarına uygun bir ortamda veriliyor.

Bu güne kadar yaklaşık kırk bin yerli ve beş bin yabancı hastaya hizmet veren Perla, her yaş grubuna her türlü ağız, diş ve çene sağlığı konusunda kusursuz hizmet vermeye ve kalıcı çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Şube gün içerisinde gelemeyen hastalarımız için Pazar günü hariç 6 gün 23:00’a kadar açıktır. Randevu almak. Ağız ve diş sağlığınız ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için polikliniklerimizden uzman hekimlerimizden oluşan kadromuza ulaşabilirsiniz.

Randevu zamanları, hastalarımızı arayarak ve sms yoluyla bilgilendiriyoruz. Ağız ve diş sağlığımız için erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu hatırlatır ve yılda en az iki. Kez diş hekimine muayene olmanız gerektiğini unutmamanızı rica ederiz.

Merkez Şube

Alakalı Yorum

Pelin

Kliniği Bulmak Gerçekten Çok Kolay. Antalya’yı Bilmemem Halinde Sadece İnsanların Tariflerini Göz Önünde Bulundurarak Bulduk. Ayrıca Klinik Şubeleri ve Merkezi Olsun Antalya’nın En Gözde Yerlerinde Bulunuyor. İyiki Perla İle Tanıştım. Teşekkürler Perla Ekibi.