Diş Tedavileri

Tedaviler Sayfasından , Kliniğimizde Hangi Hizmetleri Sizlere Sunuyoruz Öğrenebilirsiniz. Tedavi Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Dinamik, güleryüzlü ve deneyimli ekibiyle Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sizlere içten bir gülüş verebilmek için 1996 yılından itibaren büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Perla, Lara caddesinde yer alan Merkez Şubesi ve Fener Şubesi ile Antalya’da uzman hekim kadrosu ile tam donanımlı kliniklerinde tüm branşlarda hizmet vermektedir. Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığı alanında gelişmiş ileri teknolojiyi kullanan bir diş polikliniğidir.

Dental-İmplant uygulamaları, gülüş tasarımı, çene-eklem rahatsızlıkları, diş çürükleri ve diş eti hastalıkları, laser ile tedavi, diş beyazlatma, zirkonyum diş kaplama, diş dolgusu, kanal tedavisi, ortodonti gibi birçok konuda son teknolojiyi takip eden cihazlarıyla tedavi veren Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri, diş hekiminden korkan çocukların ve engelli hastaların diş tedavilerini de genel anestezi altında gerçekleştiriyor.

Tüm kliniklerinde toplamda 15 uzman hekimi ve 32 personeli, yirmi iki tedavi odası. Görüntüleme merkezleri, çocuk bekleme odaları, oyun alanları, sterilizasyon odaları ve Lara Şube de yer alan Laboratuvarı ile siz danışanlarına sıcak ve konforlu bir ortam sağlıyor.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinde en iyi sağlık hizmeti; bilgi, deneyimli personel, tek kullanımlık kaliteli malzeme ve otoklav cihazlarıyla sterilizasyon ve dezenfeksiyon mevzuatlarına uygun bir ortamda veriliyor.

İstatistik

Bu güne kadar yaklaşık kırk bin yerli ve beş bin yabancı hastaya hizmet veren Perla, her yaş grubuna her türlü ağız, diş ve çene sağlığı konusunda kusursuz hizmet vermeye ve kalıcı çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Merkez Şube gün içerisinde gelemeyen hastalarımız için Pazar günü hariç 6 gün 23:00’a kadar açıktır. Randevu almak. Ağız ve diş sağlığınız ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için polikliniklerimizden uzman hekimlerimizden oluşan kadromuza ulaşabilirsiniz.

Randevu zamanları, hastalarımızı arayarak ve sms yoluyla bilgilendiriyoruz. Ağız ve diş sağlığımız için erken teşhisin ne kadar önemli olduğunu hatırlatır ve yılda en az iki kez diş hekimine muayene olmanız gerektiğini unutmamanızı rica ederiz.

Tedaviler

Tedaviler