Make an appointment

You can make an appointment through the system.
Please Write Correctly
You can choose any doctor
Ercan ÜNAL
Ercan ÜNAL
20/07/2020
Tek kelime ile MÜKEMMEL... Geçen hafta zirkonyum diş yaptırmak için klinikten randevu aldım. 18 tane zirkonyum diş, bir diş çekimi, lazerle diş eti tedavisi ve diş taşı temizliği yapıldı. Dr.Dt.Seçil AZİZOĞLU ile tüm bu işlemler çok kısa sürede ağrısız, acısız ve ustaca yapıldı. Üstelik fiyatlar da çok çook uygun.Ben başta Dr. Seçil AZİZOĞLU olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Mustafa Sahbaz
Mustafa Sahbaz
20/06/2020
Rahatlıkla aileme ve yakınlarıma önereceğim bir klinik. Tecrübeli uzman personeliyle benim vakam gibi çok zor bir vakanın rahatlıkla üstesinden geldiler. Elinize emeginize saglık!
Kenan Şimşek
Kenan Şimşek
02/06/2020
Egemen beye kanal tedavim için gelmiştim ve çok memnun kaldım ve ayrıca Covid ile ilgili bütün önlemler alınmış güvenerek gelebilirsiniz. Herkes maskeyle her katta dezenfektan konulmuş çok beğendim . Herkese tavsiye edebilirim
Barış Çelik
Barış Çelik
02/06/2020
Dolgularım için geldiğim bir klinik . Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim . Doktorum Arda beye ve asistanına çok teşekkürler
Volkan Taşkın
Volkan Taşkın
29/05/2020
Hijyen,Güleryüz,Kaliteli Hizmet. Hepsi birarada. Dr. Onur bey ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.Mutlaka güvenip gidebileceğiniz bir klinik.Tavsiye Ederim.
Birgül Mert
Birgül Mert
29/05/2020
Kalitenin en doğru adresi Perla Klinik 👍🙂
Olga Yılmaz
Olga Yılmaz
29/05/2020
Большое спасибо персоналу клинике Перла. Все врачи, медсёстры и рабочий персонал улыбчивые и доброжелательные. Отдельное спасибо доктору Онуру.
Raziye Yılmaz
Raziye Yılmaz
29/05/2020
20'lik diş ağrısıyla gittim.Çok korkmuştum.Ama Dr. Dinçer bey sayesinde korkumu yendim.Çok Teşekkür ederim.
Burcu Şahin
Burcu Şahin
29/05/2020
Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim🙄 Özellikle Çene Cerrahi Onur Beye teşekkür ederim.
Kadir Topçu
Kadir Topçu
29/05/2020
Samimi ve sıcak ortama sahip bir klinik olduğunuz için teşekkür ederim. Tüm tedavi işlemlerimden çok memnun kaldım. Arda bey ve Onur bey başta olmak üzere tüm güleryüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.

Articles from Doctors

Direkt Kompozit Lamina
Since their entryin the market in 1962, the composite filler materials have made significant progress and have been very successful.
Read More
Kanal Tedavisi
Inside the teeth, there is a tissue consisting of connective tissue which is responsible for the functions of the tooth such as nutrition, defense and feeling.
Read More
Apikal Rezeksiyon
It is a procedure of removing the cyst or infection on the root of tooth along with 1/3 of lower section of the root of tooth.
Read More
Bizi Arayın

Book Your Appointment Today