Lara Fener Diş Kliniği

telefon (0242) 322 42 33
telefon sube@perladis.com
telefon Fener Mah. Tekelioğlu Cad. Astur Ceylan Sit. A1 B Blok No:78 K:1, D:4, 07160 Muratpaşa

DR. DT. MERVE DOĞAN
Ortodonti Uzmanı
FacebookİnstagramYoutube
DR. DT. ELDAR AYDINLI
Ortodonti Uzmanı
FacebookInstagramYoutube
DR. DT. ONUR ADEMHAN
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı
FacebookİnstagramYoutube

Alakalı Yorumlar Lara Fener Diş Kliniği


Gül

Çocukları konusunda tüm aileler hassastır, biz de bir o kadar hassas davranarak hemen hemen tüm pedodontistlerle görüşmelerimiz sonucunda 3 yaşındaki oğlumun diş ağrıları sebebiyle Zeynep Başak ŞAŞMAZ la tanışma fırsatı bulduk. operasyon sürecinden önce ve sonra her gün arayarak gerek ilgisi, gerek meslek aşkı ,gerek çocuk sevgisi takdire şayan… Zeynep hanım ın enerjisi ve çocuklarla iletişimi müthiş…En önemlisi de Zeynep hanım ”önce sağlık” mantalitesinde bir hekim…Karşılama ekibinin de ilgi alakası ve güleryüzü için teşekkür ederiz. Oğlum Uzay şuan çok sağlıklı ve çok mutlu. Antalya da olmanız bizler için büyük şans…oğlum aynada dişlerine bakmadan duramıyor 🙂 iyi ki varsınız….Teşekkürler Zeynep Hanım ve Perla Ailesi..


Emine

Doktorum ortadonti uzmanı Merve DOĞAN’nın ilgi alakasi, samimi yaklasimi,güler yüzü ve işini severek yapmasından dolayı teşekkür ediyorum.İyiki Merve Hanım’ı seçmişim. Merve hanımla ortodontik tedavime başladıktan çok kısa bir zaman sonra düzelmeler başladı.Her seyansımda beni gülümsemesiyle karşılaşması, samimi tavırları beni çok rahatlattı. Kesinlikle aklınızda soru işareti olmadan gidebileceğiniz bir ortodontist doktoru tavsiye ediyorum.


Ebru

Ortodonti uzmanı merve hanımın doktorum olmasından dolayı çook şanslıyım? tatlı dil ilgi alaka ve mükemmel tedavi isteyen herkesin gitmesi gereken harika bir insan..2senedir kendisine tel tedavisi için gidiyorum.tedavimin bitmesi beni mutlu edecek fakat merve hanımla bu güzel diyaloglardan ayrı kalıcak olmam da üzücek.ortodonti tedavisi olmak isteyen herkese kesinlikle önerebilicem tek kişi merve hanımdır? ? Perla ailesine ve özellikle merve hanıma çok teşekkürler ✨


Perihan

Perla dış ailesi özellikle oğlumun doktoru Merve hanım size binlerce kez teşekkürler zorlu 2 yıllık.sureci oğlumun koşarak gülerek size kontrole gelmesini sağladınız.Caliskanliliginiz ve verdiğiniz güven ile Antalya da sizi tek geçiyoruz iyi ki tanımışız sizi ve güler yüzlü perla ailesini başarılarınız daim olsun sevgiler ??????


İsmail

Tel takabilmem için çene genişletme ameliyatı olmam gerekiyordu. Isparta’ daki diş hastanesi yapmadı ama Merve hanım yardımcı oldu bana. Braket konusunda yardımcı oldu ve tel tedavisinde güzel bir şekilde ilgilenerek de tedavime devam ediyor. Son 5 ayım kaldı. Merve Hanım güvenebileceğiniz iyi diş doktorlardan. Herkes istediği sağlığına kavuşur inş.


Lara Fener Diş Kliniği