назначить прием

получить прием через сайт без звонка
Пожалуйста, введите правильный номер телефона
здесь вы можете выбрать врача
Ercan ÜNAL
Ercan ÜNAL
20/07/2020
Tek kelime ile MÜKEMMEL... Geçen hafta zirkonyum diş yaptırmak için klinikten randevu aldım. 18 tane zirkonyum diş, bir diş çekimi, lazerle diş eti tedavisi ve diş taşı temizliği yapıldı. Dr.Dt.Seçil AZİZOĞLU ile tüm bu işlemler çok kısa sürede ağrısız, acısız ve ustaca yapıldı. Üstelik fiyatlar da çok çook uygun.Ben başta Dr. Seçil AZİZOĞLU olmak üzere emeği geçen tüm çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Mustafa Sahbaz
Mustafa Sahbaz
20/06/2020
Rahatlıkla aileme ve yakınlarıma önereceğim bir klinik. Tecrübeli uzman personeliyle benim vakam gibi çok zor bir vakanın rahatlıkla üstesinden geldiler. Elinize emeginize saglık!
Kenan Şimşek
Kenan Şimşek
02/06/2020
Egemen beye kanal tedavim için gelmiştim ve çok memnun kaldım ve ayrıca Covid ile ilgili bütün önlemler alınmış güvenerek gelebilirsiniz. Herkes maskeyle her katta dezenfektan konulmuş çok beğendim . Herkese tavsiye edebilirim
Barış Çelik
Barış Çelik
02/06/2020
Dolgularım için geldiğim bir klinik . Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim . Doktorum Arda beye ve asistanına çok teşekkürler
Volkan Taşkın
Volkan Taşkın
29/05/2020
Hijyen,Güleryüz,Kaliteli Hizmet. Hepsi birarada. Dr. Onur bey ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.Mutlaka güvenip gidebileceğiniz bir klinik.Tavsiye Ederim.
Birgül Mert
Birgül Mert
29/05/2020
Kalitenin en doğru adresi Perla Klinik 👍🙂
Olga Yılmaz
Olga Yılmaz
29/05/2020
Большое спасибо персоналу клинике Перла. Все врачи, медсёстры и рабочий персонал улыбчивые и доброжелательные. Отдельное спасибо доктору Онуру.
Raziye Yılmaz
Raziye Yılmaz
29/05/2020
20'lik diş ağrısıyla gittim.Çok korkmuştum.Ama Dr. Dinçer bey sayesinde korkumu yendim.Çok Teşekkür ederim.
Burcu Şahin
Burcu Şahin
29/05/2020
Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim🙄 Özellikle Çene Cerrahi Onur Beye teşekkür ederim.
Kadir Topçu
Kadir Topçu
29/05/2020
Samimi ve sıcak ortama sahip bir klinik olduğunuz için teşekkür ederim. Tüm tedavi işlemlerimden çok memnun kaldım. Arda bey ve Onur bey başta olmak üzere tüm güleryüzlü ekibine sonsuz teşekkürler.

Статьи врачей

Direkt Kompozit Lamina
Со времени их введения в 1962 году Композиционные материалы для пломбирования зубов добились значительного прогресса и были очень успешными.
Подробнее
Kanal Tedavisi
Внутри зубов находится ткань, состоящая из соединительной ткани, которая отвечает за функции зуба, такие как питание, защита и чувство. Эта ткань называется «пульпой», и пульповая ткань проходит по каналу от коронной части зуба до кончика корня, который появляется во рту.
Подробнее
Apikal Rezeksiyon
Это процесс удаления кисты или инфекции на конце корня зуба вместе с нижней 1/3 частью корня зуба.
Подробнее
Bizi Arayın

назначьте встречу сегодня !