Sizi Güldürmek İçin Çalışıyoruz. Perla Laboratuvar Kendi teknisyenlerimizin görev aldığı diş protez laboratuvarımız ile sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına çalışıyoruz.

Laboratuvar Ekipmanları

  • Kliniğimizin, Wet-dry CAD CAM sistemi wet dry özelliği sayesinde tedavinin olduğu aynı gün içinde hastaya porselen dişleri uygulama imkanı sağlar.
  • Exocad desing sistemi ile hastaya özel (custom) implant üstü diş hazırlanır.
  • Hızlı sintelleme makinası aynı gün hastaya zirkonyum dişleri uygulama imkanı verir.
  • Özellikle laboratuvarımızda diş protezleri, son teknoloji ürünü olan nikelsiz metal kullanılmaktadır.

El emeği kadar teknolojinin tüm imkanlarını da kullanan laboratuvarımız üretim sürecinde de bilgisayar teknolojisini sonuna değin kullanmaktadır.

Laboratuvar Kuruluşundan bu yana özellikle diş hekimlerimizle ilişkilerine önem veren ve öncelik veren şirketimiz bunun sonucu olarak sürekli gelişmiş ve şirket kalitesini bugünkü durumuna taşımıştır.

Bu anlayışla ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak kalitesini tüm dünyada tescil ettirmiştir.Laboratuvarımız bünyesinde porselen, freze, klasik, biodent, iskelet tesviye, köprü tesviye, iskelet modelaj, köprü modelaj. Alçı döküm ve iş kayıt olmak üzere 11 bölüm bulunmaktadır.

Bu bölümlerde hassa tutucu protezler, implant üstü protezler, zirkonyum oksit esaslı porselen. Total protez. Metal desteksiz frez porselenler, ışınlı polimerzasyon iskelet protezler tüm dünyada kabul gören en zengin materyaller kullanılarak uzman ellerde üretilmektedir. Bunu kanıtı olarak da laboratuvarda üretilen tüm seramik işlere 6 yıl garanti verilmektedir.

Metal destekli seramik kron köprü, Zirkon Krom, Zirkon Lamine, Zirkon inlay ve Zirkon onlay yapılmaktadır.Porselen Ceramic işlerimizde OPAL, VİTA, OMEGA, Parleament Mavisi, Beyazı mevcuttur. (Süt Beyazı)
Alçı bölümü işin işleme girdiği ilk bölümdür. Kayıt bölümünden gelen ölçü maddesi dökülür, oklüzöre alındıktan sonra gerekli bölümlere dağıtımı yapılır.
Alçı döküm işlerimiz vakumlu mikserler tarafından karılmaktadır.
Oklüzör sistemlerimiz küçük ve mıknatıs tabanlı İML artikülatör sistemler ile bağlanmaktadır.

Perla Laboratuvar Google’da Ara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir