Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1996 yılından bu yana hizmet veren Antalya’nın önemli merkezlerinden biri haline gelen kliniğimiz yenilenen güçlü ve deneyimli kadrosu ile hizmetinizde...

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2011 yılında kurulmuştur. Giriş katı ile birlikte dört katlı Poliklinik binamızda; modern diş hekimliğine ait tedaviler, özel uzmanlık gerektiren diş hekimliği uygulamaları (ortodonti, cerrahi, periodontoloji, implantoloji vb.) değerli hekimleriyle ile işbirliği içinde yürütülmektedir. Kliniğimizde ayrıca 0 - 15 yaşlarındaki tüm çocukların ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm işlemler yapılmaktadır. Bünyemizde Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanımız ve Çene Cerrahımız bulunmaktadır. Yine kliniğimiz içerisinde iki teknisyenin çalıştığı laboratuvar birimimiz ve hastalarımızın zamanının kıymetli olması dikkate alınarak 3D panoromik röntgen cihazı yer almaktadır.

2013 yılı Mayıs ayında da Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesine bir klinik daha ekleyerek Fener şubesini açmıştır. Amacımız modern teknolojiyi yakından takip eden donanımımız ve deneyimli ekibimizle her yaş grubuna her türlü ağız, diş ve çene sağlığı konusunda kusursuz hizmet vermeye ve kalıcı çözümler sunmaya devam etmek.

Polikliniğimiz Perla ; Antalya’nın en güzel ve en lüks semti olan Lara’da denize (falezlere) 100 m mesafede, Antalya Havaalanı’na 12 km, Uluslararası Fuar Alanı’na 10 km, Kaleiçi’ne 5 km, Lara Plajları’na 2 km uzaklıkta olup Antalya’nınheryerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz ideal bir noktadadır.