DR. DT. H. EGEMEN GÜLDAŞ

Endodontist Kanal Tedavisi

1984 Sivas doğumlu olan Dr. H. Egemen GÜLDAŞ, ilk orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamlamıştır. 2003 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmış ve 2008 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Süleyman Demirel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Endodonti Anabilim Dalı doktora programına kabul edilmiş ve 2014 yılında mezun olarak bilim doktoru ve endodonti uzmanı ünvanlarını kazanmıştır.

2014-2016 yılları arasında Manavgat ve Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde, 2016-2017 yılları arasında Antalya’da çeşitli polikliniklerde endodonti uzmanı olarak görev yapmıştır. 2017 yılından itibaren Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.

Türk Endodonti Derneği ve European Society of Endodontology kuruluşlarına üye olan Dr. H. Egemen GÜLDAŞ’ın uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış birçok makalesi bulunmaktadır. Bununla birlikte uluslararası platformda düzenlenmiş birçok kongre ve sempozyumda bilimsel sunumlar yapmıştır. Periapikal lezyon iyileşmesi, kök kanal tedavisinin yenilenmesi, aşırı harap dişerin restorasyonu, nöral terapi ve antimikrobiyal fotodinamik terapi ile yakından ilgilenmektedir. Özel ilgi alanı fotoğrafçılıktır. 2014 yılından beri Uzm. Dt. İpek GÜLDAŞ ile evlidir.