Pazartesi 09:00 – 21:00

Salı 09:00 – 21:00

Çarşamba 09:00 – 21:00
 

Perşembe 09:00 – 21:00

Cuma 09:00 – 21:00

Cumartesi 09:00 – 18:00

Pazar -KAPALI-

Alakalı Yorumlar Nöbetçi Dişçi

Nöbetçi Dişçi


Halit

Online Randevu sayesinde kliniğe gitmeden , aramadan kolayca randevu alabiliyorum. Bu hizmet diğer kliniklerde aktif olarak kullanılmıyor. Bu tür olumlu yorumların hepsini hak ediyorsunuz. Klinikte ayrı bir ailevi sıcak bir ortam var. Herşey için teşekkürler perla.


Ahmet

Devir teknoloji devri ve bunu her alanda kullanan perla ya teşekkürler. Kliniğe gelmeden aramadan kolayca randevu alabiliyorum. Bu sistem gerçekten çok iyi olmuş. Hastalara gerçekten çok önem ve değer veriyorsunuz. Ayrıca eldar beye çok teşekkürlerimi sunarım.


Safiye

Kliniği Bulmak Gerçekten Çok Kolay. Antalya’yı Bilmemem Halinde Sadece İnsanların Tariflerini Göz Önünde Bulundurarak Bulduk. Ayrıca Klinik Şubeleri ve Merkezi Olsun Antalya’nın En Gözde Yerlerinde Bulunuyor. İyiki Perla İle Tanıştım. Teşekkürler Perla Ekibi.


Sabiha

Bende Akbank’ta çalışıyorum , %25 indirimi duyduktan sonra tüm arkadaşlarımızla şube olarak toplandık tedaviye gittik. Ayrıca toplu indirimlerde yapıldı. Mutlaka kurum anlaşması yapılmalı toplu fiyat ve kurum indirimi sayesinde dişlerimin hepsini yaptırdım. Ayrıca onur bey’den çok memnun kaldık. Başarılarının devamı dileriz. teşekkürler perla ailesi


Gül

Bende Akbank‘ta çalışıyorum , %25 indirimi duyduktan sonra tüm arkadaşlarımızla şube olarak toplandık tedaviye gittik. Ayrıca toplu indirimlerde yapıldı. Mutlaka kurum anlaşması yapılmalı toplu fiyat ve kurum indirimi sayesinde dişlerimin hepsini yaptırdım. Ayrıca onur bey’den çok memnun kaldık. Başarılarının devamı dileriz. teşekkürler perla ailesi


Ahmet

Ben Ziraat Bankasında Çalışıyorum. Perla Diş’in Kurumlarla Anlaşması Var. %20 ye varan indirimler total’de size o kadar kar ettiriyorki gerçekten ağzımın tüm kısımlarını yaptırdım. Çok güzel bir hizmet iyiki perla var. Hem kendisini hem hastasını düşünen pek kliniğe rastlamadım. Konum olarakta fiyatlar olarakta gerçekten çok iyi. Ayrıca doktorların hepsi gerçekten işçilik konusunda uzman. Teşekkürler.


Nöbetçi Dişçi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir