MyGazete – Perla Ekibi

Aspendos Rotary ve Perla Ekibi Tenis Turnuvası’nda elde edilecek geliri. Sanat ve sporda başarılı kız çocuklarının yeteneklerini geliştirmeye yönelik “Harika çocuklar projesi ve otizmli çocuklar eğitim odaları” projesinde kullanılacak.

Turnuvaya son katılım tarihi 20 Eylül 2019 olarak belirlenen Aspendos Rotary ve Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Turnuvası sanat ve sporda başarılı olmuş kız çocuklarının ve otizmli çocuklar için eğitim odalarının oluşturulmasında kullanılacak.

Kategorilerinde oyun şekli 6 oyunlu avantajlı 2 set. Beraberlik durumunda ise 10 puanlık Maç Tie-Break olarak belirlenen karşılaşmalarda, turnuvada teşvik ve teşvik üstü kategorileri 2 maç garantili olduğu belirtildi.

Aspendos Rotary yetkililerinden alınacak biletler ve sonrasında yapılacak hediye çekilişi ile 80’e yakın ödül dağıtılacağı duyuruldu.

Turnuva Direktörü Nuri Kulcur, turnuvada kazanılan gelirin, sanat ve sporda başarılı kız çocuklarının yeteneklerini geliştirmeye yönelik “Harika çocuklar projesi ve otizmli çocuklar eğitim odaları” projesinde kullanılacağını hatırlattı.

Talat Taşdemir Tenis Akademisi’nde (Grida Hotel) yapılacak olan karşılaşmalar Antalya’da bu statüde ilk kez düzenlenen bir heyecan.

Turnuva Direktörü Nuri Kulcur. “Tüm tenis sporunu sevenler ve bu karşılaşmalarda yer alacak olan sporcular, alıştıkları düzende ve bildikleri sistemde puanlar kazanacak.

Antalya’nın ilk turnuvasında böylesine hayırlı bir iş için herkesin yer almasını bekliyoruz.

80’den fazla hediye. 17 ayrı kategori ve en önemlisi de turnuvada kazanılan gelirin. Sanat ve sporda başarılı kız çocuklarının yeteneklerini geliştirmeye yönelik “Harika çocuklar projesi ve Otizmli çocuklar eğitim odaları” projesinde kullanılacak olması” diye konuştu.

Kaynak: https://www.mygazete.com/spor/bu-turnuvanin-kazanani-cocuklar-olacak-h33020.html


De&Tay Talks’un Konuğu
Uzm.Dr. Onur Ademhan

Her ay gerçekleştirdikleri kahvaltı ve söyleşilerle Antalya’nın gündemini oluşturan De&Tay Talks’un bu ayki konuğu Uzm. Dr. Onur Ademhan oldu.

Yoğun katılımın yaşandığı kahvaltı organizasyonu yine Antalya’nın önde gelen isimlerini ağırladı. Uzm. Dr. Onur Ademhan’ın söyleşisi eşliğinde gerçekleşen De&Tay Talks, oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Samimi ve faydalı bir sohbet ortamında gerçekleşen söyleşide Ademhan, mesleğine dair merak edilenleri paylaşırken, organizasyon çekiliş ve hediye takdimleri ile devam etti. Uzm. Dr. Onur Ademhan ve diğer tüm diş hekimlerinin 22 Kasım Diş Hekimleri Günü kutlandı ve günün anısına plaket kendisine takdim edildi.

Google’da Perla

Google